Menü
Sepet

Maklora Tırnak Bakım Yağı 12 Ml

Maklora Tırnak Bakım Yağı 12 Ml
Maklora Tırnak Bakım Yağı 12 Ml
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
150,00₺
  • Ürün Kodu: Tırnak Bakım Yağı

1- JOJOBA YAĞI : 

Tırnaklar için oldukça faydalı olduğu bilinen E vitamini de barındıran jojoba yağı  tırnakları besler, güçlendirir.


2- BADEM YAĞI: 

Badem yağı A, B ve E Vitaminlerince çok yüksektir. Tırnakları onarır, nemlendirir,   besler ve tırnak etlerini yumuşatır.

Badem yağı, tırnakların ihtiyacı olan nemi doğal olarak karşılar.

Kuruluğa ve kırılmalara karşı korur.

Buna ek olarak, doğal antioksidan olan E vitamini bakımından da zengindir.


3- LİMON YAĞI: 

Limon yağı limon kabuğundan çıkarılan esansiyel br yağ olarak bilinmektedir.

Limon yağı doğal br yatıştırıcıdır. Limon yağında bulunan vitaminler, tırnakların   güçlendirilmesini,

mat veya sararmış tırnakların görünümünü düzeltir, parlak olmasını sağlar.


4- VİTAMİN E : 

Tırnakları güçlendirir. Kırılan tırnakların  bakımı ve güçlenmesi için E vitamini idealdir.

Tırnaklarınızın nemlenmesini sağlar.