Menü
Sepet

Hakkımızda

M&T KOZMETİK, sektöründe faaliyetlerini 2008 yılından beri aralıksız olarak, %100 müşteri memnuniyeti ile ulusal ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunarak gerçekleştirmektedir. Konularında uzman ve deneyimli bir ekibi ve 200’e yakın bayisi ile çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir.

M&T KOZMETİK, çalışma hayatında yarattığı kalite ve deneyim birikimini, kozmetik sektöründe kullanarak yatırımlarına devam edecektir. Cımbız, törpü, takma kirpik, makas vb. gibi profesyonel ürünlerin ithalatını sürdürmekte olan firmamız, daha iyi hizmet verebilmek için müşterilerimizin istediği koşullarda ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte çalışmaya devam etmektedir. Satıştaki başarı, en doğru ürünü satmaktır. Kalitesi ve güvenilirliğini, ürünlerinin girdiği tüm pazarlarda, o pazarlara ait kalite belgelerinin alınmasıyla pekiştiren M&T KOZMETİK; böylelikle ülkesi, müşterileri ve bayileri için güvenilirlik simgesi olmayı hedeflemektedir.

M&T KOZMETİK, elde ettiğimiz başarılarda çalışanlarımızın imzası olduğunu, kaliteli ürün ve hizmetin kaliteli insan kaynağı sayesinde elde edileceğini biliyor, insan kaynağımıza yatırım yapmanın bizi yarınlara taşıyacak itici güç olduğunu görüyoruz.