Menü
Sepet

Maklora Kaş ve Kirpik Bakım Keratin Serum 6 Ml

Maklora Kaş ve Kirpik Bakım Keratin Serum 6 Ml
Maklora Kaş ve Kirpik Bakım Keratin Serum 6 Ml
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
248,00₺
  • Ürün Kodu: Kaş ve Kirpik Bakım Keratin

1- Kolejen ve Hyaluronik Asit, insan vücudunda doğal olarak oluşan, yüksek moleküler ağırlıklı doğrusal bir polisakarittir.

moleküler ağırlıklı doğrusal br polisakarittir.

Hyaluronk asit cilde nüfuz eder ve suyu cilt hücrelerine bağlar ve cildin tüm katmanlarını değerli ve gençleştirici nemle besler.  

Epidermisi (cildin üst tabakası) değerli nemle doldurduktan sonra, hyaluronk asit nemlendirici görev görür ve çevresindeki ortamdan nem çekmeye devam eder.

Bu kaş ve kirpik için kalıcı br nemlendirme sağlayacaktır.  


2- Vitamin B kirpik ve kaş köklerine, tellerine derinlemesine nüfuz ederek besler ve canlandırır.

Bu özellik yıpranmış kaşlar ve kirpiklerde daha yüksek oranda etkisini gösterir.

Hasar görmüş kaşları, kirpikleri onarır, nemlendirir, korur ve parlaklık sağlar.

Besler ve daha canlı bir görünüme kavuşmalarını sağlar.


3- Biyomimetik peptid, vücutta mevcut olan bir doğal peptidin davranışını taklit eden br laboratuvar sentezlenmiş peptititir.

Bu durumda, biyomimetk peptid, Asetil Tetrapeptide-3, dokuların iyileşmesini hedefler.

Araştırma çalışmalarında ekip, peptit ve kırmızı yonca özü kombinasyonunun, saç köklerine çeşitli şekillerde yardımcı olmak için sinerjik bir etki yarattığını belirler.


4- Kırmızı yonca kaş ve kirpik derisi için mükemmel bir destektir. Keratin ve kolajen  yapımına destek olur.

Canlandırır ve yeniler, kaş ve kirpiklerin sağlıklı gelişimini destekler.

Dökülen kaş ve kirpik tellerinin tekrar  üretilmesini destekler.

Uzun süreli kullanım durumunda kaş ve kirpik kaybını engellemede etkilidir.


5- Keratin kaş ve kirpiklerin daha sağlıklı ve  parlak br görünüm kazanmasını sağlar.

Yanmış, kurumuş ve zarar görmüş saç/kirpikleri onarır, besler, daha dolgun ve  hacimli olmasını sağlar.