Menü
Sepet

Maklora Builder Gel Clear Şeffaf Protez Tırnak Jeli15 Ml

Maklora Builder Gel Clear Şeffaf Protez Tırnak Jeli15 Ml
Maklora Builder Gel Clear Şeffaf Protez Tırnak Jeli15 Ml
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
305,00₺
  • Ürün Kodu: Maklora Builder Gel Clear 15 Ml

Protez tırnak uygulamasında tırnak jelinin taban katını oluşturup kalıcılığını arttırır.

Protez jel tırnağın daha sağlam ve uzun sürede kullanılmasını sağlar.

UYGULAMA ŞEKLİ:

Protez jel tırnak manikür ve pedikür uygulmasından sonra tırnağın yüzeyine ince bir katman olarak, istenilen boyutta tırnak uzatılıp protez jel tırnağın temelini oluşturur.

Daha sonra istenilen renkte jel uygulaması yapılır.

UV lamp ile Base coat 60 sn. kurutulur.

Manikür esnasında vazelin, krem, bakım eldiveni gibi gliserin ve yağ içeren ürünler kullanılmamalıdır.

Manikür ve pedikür yapılmalı, tırnak üzerinde ve uç kısmında pürüzler olmamalı.

MAKLORA Cuticle Remover tırnak eti giderici kullanılması tavsiye edilir.

Eller ve tırnaklar güzelce yağ içermeyen sabunlu su ile yıkanmalıdır.

Tırnak üzerindeki yağları gidermek için aseton ve alkol karışımı olan cleanser kullanılmalıdır.

Tırnak üzeri törpüsü ile tırnağın üst kısmı hafifçe törpülenir, oluşan tırnak tozları alkol ve aseton karışımı olan cleanser ile disk pamuk kullanılarak silinmelidir.

Uygulamaya tırnağın tam dibinden başlarken, tırnak kenarlarına taşırılmamalıdır.

Tene değmemelidir. Aksi halde ten ile tırnak arasında oje hava yapar ve tırnak üzerinden atar.