Menü
Sepet

Maklora Kirpik Lifting Set

Maklora Kirpik Lifting Set
Maklora Kirpik Lifting Set
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
3.800,00₺
  • Ürün Kodu: Kirpik Lifting Set

Maklora collegen & keratin  lifting kirpiklerinizin kıvrılmasını ve sonrasında kirpiklerin dolgunlaşarak uzamasını destekler.


ÜRÜN İÇERİĞİ;


  • 1 Adet Prımer
  • 1Adet Cream 1 (kıvırma İşlemi İçin)
  • 1 Adet Cream 2 (sabitleme İşlem İçin)
  • 1 Adet Collegen Serum
  • 1 Adet Keratin Serum
  • 1 Adet Lifting Glue (yapıştırıcı)
  • 1 Set Silikon Kirpik Pedi
  • 1 Adet Kaş Kirpik Fırçası
  • 1 Set Göz Altı Pedi 


UYGULAMA


MAKLORA Lifting Set yapıştırıcı (glue) sayesinde kirpikler yumuşak silikon pedlere kolaylıkla sabitlenir. Aynı zamanda silikon pedlerinizi uzun süre kullanabilir ve karmaşık kirpikleri rahatlıkla sarabilirsiniz.


1- Primer ile kirpikler ve göz kapakları temizlenip kurulanır.


2- Göz altı pedlerimiz yardımı ile alt kirpikler kapatılır. Kirpikler taranıp düz hale getirilir.


3- MAKLORA Lifting yapıştırıcı (glue) silikon pedin arka kısmına sürülür ve üst göz kapağının hemen dibine yerleştirilir ve sabitlenene kadar 30-40 saniye beklenir.


4- Kirpik boyutuna göre doğru silikon tercih edilir. (XS-S-M-L-XL)


5- MAKLORA Lifting yapıştırıcı (glue) silikon pedin üzerine sürün ve kirpikleri çubuklarla aşağıdan yukarıya doğru çekerek silikon pedlerin üzerine teker teker üst üste gelmeyecek bir şekilde sabitleyin.


6- MAKLORA Lifting yapıştırıcı (glue) silikon pedlerin üzerine sabitlendikten sonra, 1 numaralı kremi ufak miktarda kirpiklerin üzerine uygulayın ve 8 dk bekletin. (kirpiklerin inceliğine ve kalınlığına göre bekletin. Kalın, düz ve sert kirpiklerde 10-12 dk bekletilebilir.) Süre dolduğunda kuru disk pamuk ile silin.


7- 2 numaralı kremi ufak bir miktar sürüp 8 dk bekleyin. (Kirpiklerin inceliğine ve kalınlığına göre bekletin. Kalın, düz ve sert kirpiklerde 10-12 dk bekletilebilir.) Süre dolduğunda kuru disk pamuk ile silin.


8- 2 numaralı kremi sildikten sonra isteğe göre boya işlemi yapılır. Kirpik yapısına göre 5-10 dk beklenir. Kuru disk pamukla temizlenir.


9- Silikon göz kapağından yavaşça çıkartılır. Nemli disk pamuk veya nemli kulak çubuğuyla kirpiklere değmeden; sadece göz kapağındaki yapıştırıcılar temizlenir.


10- Kolejen serumu sürüp 5 dk bekleyin


11- Keratin serumu sürüp 5 dk bekleyin


DİKKAT !


GÖZ İLE TEMASINDAN KAÇININIZ. GÖZLER KAPALI BİR ŞEKİLDE SADECE KİRPİKLERE UYGULAYINIZ. İLACI GÖZ İÇİNE KAÇIRDIĞINIZ TAKDİRDE BOL SU İLE YIKAYINIZ.


BEKLENMEYEN BİR ETKİ GÖRÜLDÜĞÜNDE DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ.


NOT: İsteğe göre işlem sonrasında 1 veya 2 gün sonra kirpikler boyanabilir.


Kirpik Liftingi işleminin amacı kirpiklerin daha güçlü ve uzun olmasına yardımcı olmaktır.


Permada görülen aşırı kıvrımın görülmesi mümkün değildir. Tamamen bakım amaçlıdır.