Menü
Sepet

Maklora Kaş&Kirpik Keratin Bakım Serumu 6 Ml

Maklora Kaş&Kirpik Keratin Bakım Serumu 6 Ml
Maklora Kaş&Kirpik Keratin Bakım Serumu 6 Ml
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
248,00₺
  • Ürün Kodu: 8682472131158

Keratin 

Zarar görmüş ve zayıflamış olan kaş ve kirpikleri güçlendirerek onarır ve besler. Kaş ve kirpiklerin daha dolgun ve hacimli uzamasına yardımcı olur. 

Collegen

Zengin içeriğle tüm katmanları değerli ve genişletirici nemle besles. Daha esnek ve dolgun bir görünüm kazandırır. 

Vitamin B5

Hasar görmüş kaş ve kirpikleri onarır, nemlendirir, korur, parlak ve daha canlı bir görünüme kavuşmalarını sağlar. 

Kırmızı Yonca Ekstresi

Keratin ve kolajen oluşumuns destek olur. Canlandırır ve yeniler. Kaş ve kirpiklerin sağlıklı gelişimini destekler.