Menü
Sepet

Maklora Kalıcı Makyaj/ Microblading Sabitleyici 30 Ml

Maklora Kalıcı Makyaj/ Microblading Sabitleyici 30 Ml
Maklora Kalıcı Makyaj/ Microblading Sabitleyici 30 Ml
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
575,00₺
  • Ürün Kodu: 8682472130540

PIGMENT BOOSTER 


Özellik;


- Maklora Booster pigment parçalarını teker teker ayırır, yumuşakça iç içe geçirir ve işlemin deri altına nüfuz etme gücünü artırır.


- Booster'ı eski pigmentleriniz ve kullanması zor sertleşmiş ürünlerinize damlatarak yenileyebilirsiniz.


- İçeriği sayesinde işlem yapılan deriye mükemmel bir nemlendirme sağlar.


Ürün Testi;


- Yüksek akışkanlıkta olan microblading pigmentlerini sıkıştırır.


- Bir damla pigmenti ve bir damla booster'ı hassas bir şekilde karıştırın.


- Booster ile karıştırılan eskimiş ve sertleşmiş olan ürününüzün kremsi bir hale geldiğini göreceksiniz.


Nasıl Kullanılır;


Yüzük kabına damlattığınız pigmentinizin üzerine bir damla Booster ekleyin. Fazla Booster eklemeniz durumunda pigmentiniz seyreltilmiş olur. Yeterli pigment ve Booster kullanmaya dikkat ederek hafifçe ve yeterli şekilde karıştırın.


DİKKAT!


- Profesyonel kullanım içindir. Kalıcı makyaj pigmenti dışında başka bir katkı maddesi ile karıştırmayınız.


- Kalıcı makyaj işlemine başlamadan önce mutlaka eğitim alınmış olmalıdır.


- Pigmentlerin içerisine ufak miktarda Booster karıştırılmalı, çok fazla Booster karıştırılmamalı.NEDEN MAKLORA MEDİCAL PİGMENT KULLANMALIYIM?


MAKLORA MEDİCAL PİGMENT


Dermatest raporunda "Excellent" (Mükemmel, Kusursuz) sonucunu almış bir üründür. Aseptik (Mikroptan arındırılmış) odalarda dolumu yapılmıştır. Mikropları ve ince tozları %100 bloke eder.


Maklora medikal pigmentleri çok ince ve yumuşak olan hücre yapısına sahiptir. Bu durum pigmentlerin derinin altına kolaylıkla ulaşmasını sağlar ve uygulama sonrası mükemmel bir renk ortaya çıkar.


Renk değişikliği yapmaz.NORMAL PİGMENTLER


İri pigment hücrelerine sahiptir. Derinin altına ulaşması zordur. Aynı zamanda yüksek oranda ağır metal içerir ve bu durum KANSER'e sebep olur.