Menü
Sepet

Maklora Çek Bırak Rus volume ipek Kirpik D Kıvrım 0.07 Kalınlık 13 mm Uzunluk 12 Sıra

Maklora Çek Bırak Rus volume ipek Kirpik  D Kıvrım 0.07 Kalınlık   13 mm Uzunluk 12 Sıra
Maklora Çek Bırak Rus volume ipek Kirpik D Kıvrım 0.07 Kalınlık 13 mm Uzunluk 12 Sıra
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
480,00₺
  • Ürün Kodu: 8682472132155

KULLANIMI


Kendi kirpiğinizin inceliğinde, hatta daha da ince olan bu kirpikler tekli, ikili, üçlü vs… şekilde uygulama yapılırken birleştirilip, her br kirpiğinize tek tek yapıştırılır. Sabır ve emek dahil ciddi profesyonellik isteyen bir iştir. Uygulama ne kadar sağlıklı yapılırsa, çıkan sonuç o kadar başarılı olur. 


İlk uygulama yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir. Takılan kirpiklerin, kullanılan yapıştırıcının kaliteli ve güvenilir olması uygulamanın başarısı için önemlidir. İpek kirpik işlemi kişiye göre seçilen kirpikler ile kişiye göre yapılan br uygulama yöntemidir.


Eğer yapılan uygulama doğru ise; takılan kirpikler, kirpik diplerine veya göz kapağına temas etmemelidir. Her bir kirpiğin üzerine bir adet kirpik yapıştırılmalıdır ve takılan kirpikler ince bir yapıda ise sonrasında gözde herhangi bir batma ve ağırlık hissedilmez.


Kullanılan malzeme ve yapılan uygulama doğru ise kirpiğe bir zarar vermeyecektir. Sadece ipek kirpik uygulamasında, kişiler yoğun kirpiklere alışırlar, kirpikler çıktıktan sonra kendi kirpikleri az gelecektir. 3-6 ayda bir kirpikler tamamen çıkartıp 1 ay dinlenme sürecini mutlaka uygulayın. Bu süreçte özel kirpik bakım serumları ile bakım sürecini hızlandırabilirsiniz. Kirpikler mutlaka profesyonel yardım alarak çıkarttırılmalıdır.


Kirpikler 3 hafta hiç sıkıntı yaşamadan kullanılabilir. Kirpiklerde ara ara dökülmeler olabilir fakat fazla sayıda kirpik takıldığı için dökülen kirpiklerin bütünlüğü bozulmaz, sadece takılmış olan kirpiğin yoğunluğu azalır. 3 hafta sonunda ise tekrardan bakım yapılır ve ilk taktığınız hale gelir. Bu süreç bu şeklide müşteriniz sıkılana kadar devam eder.


İpek kirpik uygulamasından sonra rimel sürme ihtiyacı hissedilmez. Kişinin makyajını çıkarırken dikkat etmesi gereken husus ise; gözüne yağ bazlı br makyaj temizleyicisi kullanmamalıdır. Yağ bazlı temizleyiciler ipek kirpik uygulamasının süresini kısaltır. Gözünü kullanabileceği bir yüz yıkama jeli ile yıkayabilir. Yüz üstü yatılmamalıdır. Gözler ovuşturulmamalıdır. Kirpikler her sabah kaş fırçası ile taranmalıdır. Doğru uygulama ve kaliteli malzeme ile herkese uygulanabilir bir yöntemdir. 


UYGULAMA


1- Kirpik yapısına ve uzunluğuna göre kıvrım model, kalınlığı ve uzunluğu seçilir.

2- Göz kapağı çevresi ve kirpiklerde rimel veya makyaj kalıntısı asla olmamalıdır.

3- Göz kapağı çevresi ve kirpikler primer ile iyice temizlenmelidir.

4- Alt kirpikleri korumak ve işlemi daha güvenli yapabilmek için göz altı pedlerini alt kirpiklerin üzerini örtecek şekilde yüze yapıştırıyoruz.

5- Kullanmadan önce yapıştırıcı iyice çalkalanır. Yüzük kabımıza isteğe göre damlatılır. İşleme başlamadan 2-5dk önce yapıştırıcınızı hazırlayın.

6- Kirpik ayırma cımbızlarını kullanarak uygulamaya başlanır. Uygulama yapılacak olan kirpik teli, ucu düz olan ipek kirpik ayırma cımbızının arasında sabit olarak tutulur. Bu sırada diğer ucu eğik olan cımbız le önceden belirlenen ipek kirpik, bandın üzerinden alınır.

7- Alınan kirpik, yapıştırıcıya batırılıp kişinin kendi kirpiği üzerinde dipten uca doğru gezdirilir ve sonrasında kirpiğin dibinden 1mm ileriye bırakılır. İhtiyaç olursa; kurutma pompası le hafifçe kurutulur.