Menü
Sepet

Maklora Tırnak Eti Giderici

Maklora Tırnak Eti Giderici
Maklora Tırnak Eti Giderici
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
150,00₺
  • Ürün Kodu: Tırnak Eti Giderici / Cuticle Remover

EXPRESS MANICURE 


Tırnak etrafındaki kütikülleri temizler ve yumuşatır.

Haftada bir gün kullanılabilir.

Alkali yapısı sayesinde tırnağa yapışan ve uzayan tırnak etlerinin giderilmesine yardımcı olur.

30-60 saniyede formülde bulunan gliserin ile ekstra yumuşatma sağlar.


KULLANIM ŞEKLİ 


Tırnak etlerine tırnak Eti Çıkarıcı sürülüp birkaç dakika bekletilir.

Sonra, tahta manikür çubuğu ile tırnak etleri geri itilir ve kalan etler et pensi ile temizlenir.