Menü
Sepet

Maklora Natural Koyu Bütün Kirpik MB-01

Maklora Natural Koyu Bütün Kirpik MB-01
Maklora Natural Koyu Bütün Kirpik MB-01
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
50,00₺
  • Ürün Kodu: 8698528500229

Maklora bütün kirpikler insan saçından %100 steril ortamda üretilmiştir.

Gerçek insan saçından üretilen kirpikler, doğal kirpiklere anında uyum sağlar.

Kirpiğin dip kısımları ince özel bir ip ile üretildiği için gözde batma ve ağırlık yapmaz.

Kirpik dipleri ince ve yumuşak olduğu için kirpik diplerinde toz ve kir birikmez, daha sağlıklı ve kolay bir kullanım sağlar.

Kalıptan kolay çıkan kirpikler dağılmaz ve şeklini bozmaz. Tüm göz ve kirpik tipleri ile uyum içinde kullanılabilir.

Bütün kirpikler, tekrar kullanıma uygun yapıdadır.