Menü
Sepet

Kahverengi Microblading / Kalıcı Makyaj Boyası 12 Ml

Kahverengi Microblading / Kalıcı Makyaj Boyası 12 Ml
Kahverengi Microblading / Kalıcı Makyaj Boyası 12 Ml
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün eğişimi yapılmaz. Ürün değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
863,00₺
  • Ürün Kodu: Maklora Mıcroblandng / Kalıcı Makyaj Boyası 12 Ml

İşlem esnasında kullanacağınız pigment müşterinizin ten rengi ve kaş rengi ile uyumlu olmalıdır.


Sıcak tenli (Kızıl tenli) veya kızıl kaş rengi olan kişiler için ise khaki Brown yada küllü kahveler tercih edilir.


Bu cilt tiplerinde sadece kahve veya açık kahve kullanılır ise renk ten üzerinde kırmızıya dönüşür.


Genellikle, Choco Brown ve Dark Brown kaş uygulamalarında en çok tercih edilen renklerdir.


Eğer müşterileriniz açık tenli ise ve kaşlarında açık bir renk tonu istiyorsa yukarıda belirtmiş olduğumuz renkleri Brown ve light Brown ile

karıştırarak kullanabilirsiniz. 


BROWN


Açık kahve kaş rengini tercih eden bayanlar için kullanılır.

Diğer koyu renkler veya “Booster” ile kullanıldığında daha iyi sonuçlar elde eder. 

NOT: KANSER HASTALARININ KULLANIMINA UYGUNDUR!!